Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookie. Możesz wyłączyć pliki Cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki

Akcesoria

Urządzenia laserowe do stymulacji wzrostu włosów

Urządzenia Hairmax przeznaczone są do pobudzania wzrostu włosów i terapii chroniącej przed łysieniem. Zimne światło lasera, o specjalnie dobranej długości fali światła stymuluje krążenie krwi i poprawia ukrwienie mieszków włosowych. Dzięki temu cebulki włosów są lepiej odżywione, dochodzi do wydłużenia cyklu wzrostu włosów i skrócenia fazy uśpienia mieszków. Pobudzenie naturalnego cyklu wzrostu włosów powoduje zagęszczenie fryzury i odwraca procesy powodujące narastające przerzedzenie. Potwierdzono także pielęgnacyjny wpływ terapii dający efekt zdrowiej wyglądających, grubszych i mocniejszych włosów. Hairmax może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, w przypadkach wielu rodzajów łysienia i dla zwykłej poprawy efektu pielęgnacyjnego. Urządzenie posiada certyfikat FDA. W wielu badaniach naukowych potwierdzono skuteczność terapii i produkt jest polecany przez wiele ośrodków na całym świecie specjalizujących się w leczeniu łysienia.

 

 

MIKROWŁÓKNA DO WŁOSÓW

Mikrowłókna HairMax to doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących z powodu wypadania i przerzedzania się włosów, które chcą poprawić samopoczucie w związku ze swoim wyglądem. Włókna HairMax zostały naukowo opracowane w taki sposób, aby umożliwić ich łączenie się z włosem. Są one wystarczająco mocne, aby wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki. Łysiejące i przerzedzające się miejsca natychmiast znikają pozostawiając efekt naturalnie wyglądającej, gęstej fryzury.

Mikrowłókna są dostępne w 8 kolorach:

Czarny, ciemny brąz, średni brąz, jasny brąz, siwy, piaskowy blond, kasztan, jasny blond

NATURALNY EFEKT POKRYWANIA

Sortowanie:
Pokaż:
Widok: Lista Siatka
  • Derma Roller Trychologiczny
    Derma Roller Trychologiczny z długością igiełek 0,5mm. Stymulator wzrostu włosów, przeznaczony jest specjalnie do stosowania na skórę głowy. Dzięki zabiegom z tym urządzeniem, pobudzone jest mikrokrążenie skóry głowy, mikro nakłuwanie Dermo Rollerem powoduje regeneracje, odżywienie mieszków włoso..
    Netto: 79,00 zł 79,00 zł