SATURA® ROSTA BALM (LECZENIE ŁYSIENIA)

  • 830ZŁ
  • Kod produktu: SATURA® ROSTA BALM
  • Dostępność: W magazynie

SATURA® ROSTA BALM

Balsam Satura® Rosta - środek do stymulacji wzrostu włosów.

Działanie: przejawia doskonałą efektywność w leczeniu wielu chorób skóry głowy i włosów. Doskonale stymuluje wzrost włosów, powoduje zwiększenie ich średnicy, przyspiesza proces wzrostu włosów oraz hamuje ich nadmierne wypadanie. Preparat zaleca się stosować przy dyfuzyjnym wypadaniu włosów - reaktywnego , stresowego , toksycznego pochodzenia, ( w tym po farbowaniu włosów i chemioterapii) przy łojotokowym i androgenowym łysieniu oraz łysieniu plackowatym.

Sposób zastosowania: 10 - 20ml balsamu równomiernie nanieść na skórę głowy i masując przez 10 minut wcierać do momentu pojawienia się przyjemnego ciepła. Od razu po masażu dla pozostawienia ciepła zaleca się zrobienie kompresu z czepku foliowego na 4-5 godzin, dodatkowo warto założyć czapkę lub wygodny ubiór na głowę, (kompres można pozostawić na noc ).  Po zabiegu umyć głowę dwa razy używając neutralnego szamponu.

Zalecany kurs:  2 razy w tygodniu przez 4-6 miesięcy.

Aktywne składniki:  kompleks ekstraktów z morskich wodorostów, w tym rzadkich rodzajów, rumianek zwykły, korzeń nagietka syberyjskiego, olej z pokrzywy, olej lniany, olej z kopru włoskiego, olej z czarnych wodorostów fukus, olej z kupalnika, olej z arniki , Witamina A,  Witamina E, beta karoten, kwas linolowy, kwas arachidonowy, tłuszcz ryb, olej z rącznika pospolitego.

Pojemność: 100 ml

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha