SATURA REJUVEGEL

  • 220ZŁ
  • Kod produktu: SATURA REJUVEGEL
  • Dostępność: W magazynie

Satura ® RejuveGel Capsules to innowacyjna kontynuacja znanych już produktów kosmetycznych z linii Satura ® Rosta.

Nowa zbilansowana forma preparatu jest przeznaczona do podawania doustnego.

Preparat jest produkowany w Anglii (patrz świadectwo rejestracji państwowej PL.77.99.11.003.E. 001667. 04. 17 z dnia 05.04.2017 r.

Satura ® RejuveGel Capsules  nie tylko poprawia wzrost włosów, ale także ma ogólne działanie odmładzające. Zmniejsza procesy zapalne i suchość skóry oraz poprawia wzrost paznokci.

Skład kapsułek obejmuje know-how producentów preparatu, a także ekstrakty z wodorostów, irlandzkiego mchu oraz morszczynu. Witamin E, A i D, beta-karoten, ekstrakty wodne i olejowe z roślin (olej z dzikiej róży i oliwę z oliwek). Zastosowana w tym technologia ekstrakcji na zimno gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką aktywność biologiczną składników co czyni go wyjątkowym preparatem w swoich właściwościach.

Dowody eksperymentalne wskazują, że preparat stymuluje procesy autofagii i ma działanie przeciwzapalne. Wiadomo, że dla wielu wariantów łysienia istotnym mechanizmem patogenetycznym jest starzenie się komórek tkanki łącznej składnika pęcherzyków. Proces ten zakłóca pracę komórek macierzystych włosa.


Autofagia jest głównym mechanizmem degradacji uszkodzonych białek i organelli w tym mitochondriów. Wzmocnienie autofagii jest w stanie:

1 – powodować stopniową poprawę starzejących się i uszkodzonych komórek narażonych na stres oksydacyjny.

2 – oczyścić komórki z uszkodzonych białek i organelli a tym samym poprawić ich funkcje i przyspieszyć metabolizm białek. 

3 – indukcja autofagii prowadzi do uwalniania wysokoenergetycznych produktów zdolnych do przyspieszenia metabolizmu sąsiednich komórek. Proces ten może przyczynić się do naprawy podskórnej tkanki tłuszczowej – gdzie znajduje się magazyn składników odżywczych i energii, który jest niezbędny do rozpoczęcia wzrostu włosów.

W przeciwieństwie do wszystkich znanych kosmetyków Satura ® RejuveGel Capsules powoduje prawdziwe odmłodzenie (zmniejszenie udziału starzejących się komórek), a nie fenokopię odmłodzenia. Przeciwdziałanie starzeniu się komórek, a także działanie przeciwzapalne preparatu przyczynia się do zapobiegania chorobom nowotworowym.

Badania kontrolne wykazały normalizację wskaźników dyslipidemii (obniżenie podwyższonego poziomu lipoprotein o niskiej gęstości i trójglicerydów) oraz normalizację poziomu glukaozy u pacjentów z cukrzycą typu 2.


Wskazania: 

Dyfuzyjne wypadanie włosów, łysienie androgenowe, łysienie plackowate, związane z wiekiem zmiany skórne, łamliwość paznokci oraz zespół metaboliczny.


Zastosowanie

Od 2 do 4 kapsułek dziennie w trakcie lub po posiłku w 1-2 dawkach. Kuracja 3-miesięczna. Kurację można powtórzyć za 6 – 12 miesięcy.

Maksymalne wyniki są możliwe w leczeniu zewnętrznym preparatem-balsamem Satura ® Rosta w połączeniu z przyjmowaniem kapsułek Satura ® RejuveGel Capsules

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha